Interiér na klíč. V práci i doma.
+420 605 243 665

FAQ – Nač se nás ptáte

Podívejte se, na co se nás zákazníci často ptají. Pravděpodobně zde naleznete odpověď i na váš dotaz. A když ne, napište nám. Otázku zodpovíme a pokud by mohla zajímat i další zákazníky, připojíme na tuto FAQáckou stranu.

Co je JM Systém, pro koho jsou jeho služby dobré?

JM Systém navrhuje a realizuje interiéry prostor. Šikovných řemeslníků je totiž v současnosti stále větší nedostatek. Jednou z našich priorit je precizně odvedená práce a vaše spokojenost. Náš tým tvoří profesionálové, kteří svůj obor perfektně ovládají. JM systém – to však nejsou pouze interiéry. Realizujeme také zateplení domů a postaráme se rovněž o finální vybavení inovovaných prostor nábytkem.

Navrhujete jen pro firmy nebo i domácnosti?

Komplet. Navrhneme vám interiér bytu, domu, ale i kanceláře, restaurace, nebo klidně celého penzionu či přijímací místnosti pro vaše klienty. Každá nová poptávka je pro nás výzvou.

Přemýšlím, jak si interiér sestavit. Zkusil bych to s vámi, ale jak vůbec začít?

Napište nám nebo zavolejte. Domluvíme si přesný postup. Zpravidla to začíná obhlídkou prostor u vás. Zároveň zjistíme vaši představu, místní možnosti. Poté následuje 3D návrh a vizualizace. Svůj nový interiér tak uvidíte ještě dříve, než strhnete první starou tapetu.

O co všechno se v souvislosti s navržením a realizací interiéru postaráte?

O všechno. Pokud si budete přát, seženeme vám třeba i novou rohožku před nové dveře, případně provoníme váš nový interiér květinami. Samozřejmě vždy ve spolupráci s odborníky.

Už jsme vystřídali hodně řemeslníků a vždy po nich zůstala pěkná spoušť. Jak je to u vás?

Uklidíme po sobě. To považujeme za samozřejmost. Vy pak jen přijdete s aktovkou a pracujete. Anebo s kufry a bydlíte. Z toho vyplývá, že vám interiér po dohodě vybavíme také nábytkem.