Interiér na klíč. V práci i doma.
+420 605 243 665

3D návrhy interiérů a vizualizace

navštivte se v budoucnosti

Zdědili jste dům či byt, koupili nebo jinak získali? Gratulujeme! Ale co dál? Jednou variantou je začít naslepo budovat a doufat, že se to povede. Zřejmě vás čeká velká putování po hobby marketech, neveselé chvilky s otrávenými řemeslníky. Za pár měsíců či let bude hotovo.

A co raději takhle? Zdědili jste dům či byt, koupili nebo jinak získali. Protože máte rozum, jen jedny nervy a čas raději věnujete svým blízkým, oslovíte JM system. Pohodlně se u nás usadíte a sledujete vývoj.

Zkušení designeři vám odprezentují nový interiér vašeho domova. A to ještě předtím, než byste vůbec odvezli starý nábytek nebo strhli zažloutlou tapetu. Vidíte předem, jak to bude vypadat. Skutečně! 3D návrh a vizualizace interiérů je ta pravá cesta pro vás. Cesta k pohodovému domovu bez zbytečných výdajů a starostí předem.

Zajděte k sobě na návštěvu v budoucnosti. Vyzkoušejte 3D návrh a vizualizaci.

Stavební a přípravné práce

obývák místo ložnice

Tma. Jen málokdo ji má rád. Když vás z postele vytahují první sluneční paprsky, je to mnohem lepší. A co teprve obývák zalitý odpoledním sluncem. Máte to naopak? Změníme váš interiér. Zbouráme zeď, je na špatném místě, postavíme novou. Připravíme cestičky pro instalatéra, prosvětlíme prostory. Vaše přání respektujeme.

Svěřte nám vaše starosti s hrubou úpravou interiéru.

Hlavní realizace, instalace

vezmeme to od podlahy

Hrubé práce za námi, jdeme na to hlavní. Přesně podle vámi odsouhlaseného 3D návrhu a vizualizace. Vymalujeme nebo tapetujeme, položíme podlahovou krytinu, nainstalujeme nábytek, vestavné skříně, spižírnu, domácí vinotéku, krb.

Příjemný večerní relax umocní dobře navržené osvětlení, klima osvěží kvalitní vzduchotechnika. Zajímáte se o moderní technologie? Ve spolupráci s partnery implementujeme centrální řízení domácnosti, třeba přes smartphone či tablet.

Užijte si domácí pohodlí naplno. Postaráme se my.

Finální práce

vítejte doma

Od A do Z. Interiér navrhneme i zrealizujeme. A vám pak jen předáme klíče. Vaše klíče k novému domovu. Předtím ale po sobě ještě uklidíme, vytřeme, umyjeme okna. Na přání zajistíme i nastěhování nábytku.

Jste připraveni, kufry přede dveřmi? Hurá domů!

Záruky a servis

něco se rozbilo? Napravíme

Poruchy či nefunkčnost námi předaného díla se objeví málokdy. Pokud by něco nefungovalo nebo jste nebyli spokojeni, přijedeme a obratem opravíme, doladíme. Moc dobře víme, že jedině tak nás doporučíte i vašim přátelům.

Vše na 100 %. A když ne, napravíme. Spolehněte se.

Máte už představu?

Realizujte ji s námi, pošlete nezávaznou poptávku.

POSLAT POPTÁVKU - ZDARMA